Ubytování

Nabízíme ubytování pro 8–12 osob

V přízemí chalupy je prostorná kuchyň s jídelnou a posezením (Smart TV, DVD), společenská místnost s barem, sprcha a WC

Kuchyň je vybavená spotřebiči (sklokeramická varná deska, elektrická trouba, myčka nádobí, 2 lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarné konvice, toustovač) a nádobím na vaření i stolování. V herně s barem se můžete zahřát u krbu, zahrát si elektronické šipky, stolní fotbal či deskové hry.

V patře se nachází 4 ložnice (1x 2 lůžka + poschoďová postel, 1x 2 lůžka, 1x 3 lůžka, 1x 3 lůžka + možnost přistýlky), koupelna s WC, koupelna se sprchou a WC a také relaxační místnost s infrasaunou (pokud se rozhodnete, že možnosti infrasauny nevyužijete, zůstane místnost uzamčena, na provoz chalupy to nemá žádný vliv).

Infrasauna Marimex pro 3 osoby (světelná terapie, rádio, ionizátor, k dispozici 1 ručník/os.) je s příplatkem (viz ceník).

Přízemí chalupy, koupelny a WC jsou vytápěny podlahovým topením, v pokojích na patře jsou radiátory.

Možnost připojení k internetu přes Wi-Fi.

Příjezd autem je možný až k chalupě, parkování u chalupy.

Prostory velké zahrady nabízí soukromí a klid pro Váš pobyt. K dispozici máte venkovní posezení pod střechou, travnaté hřiště a ohniště. Pro sportovní aktivity na hřišti nabízíme k zapůjčení branky, basketbalový koš, míče, síť. Ohniště je vybaveno grilovacím roštem, nářadím a pruty na opékání.

Jak se k nám dostanete?

Autem (www.mapy.cz):

Trojanovice, směr Pustevny, Tarzánie
Na kruhovém objezdu v Trojanovicích pojedete směrem na Pustevny, až do místní části Ráztoka. Před centrálním parkovištěm v Ráztoce (za autobusovou zastávkou) odbočíte vpravo a po asfaltové cestě nahoru. Cesta se po 50 m stáčí doleva a pak rovně přímo k chalupě (80 m). V zimním období je cesta k chalupě odhrnutá, doporučujeme použít sněhové řetězy.

Autobusem (www.idos.cz):

Autobusová zastávka Trojanovice – rest. Ráztoka (konečná zastávka) se nachází ve spodní části centrálního parkoviště v Ráztoce. Od zastávky pokračujete směrem nahoru k lanovce a po 60 m odbočíte vpravo a po asfaltové cestě nahoru. Cesta se po 50 m stáčí doleva a pak rovně přímo k chalupě. Od autobusové zastávky k chalupě je to 200 m.

Vlakem (www.cd.cz):

Nejbližší vlaková stanice ČD je ve Frenštátě pod Radhoštěm (4 km). Od vlakového nádraží je možné jet autobusem – směr Ráztoka na konečnou zastávku Trojanovice – rest. Ráztoka.